P R O . A N A . J E S S I C A

Jessica's place

- diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8647":
Chtěla bych se zeptat jak na tom jsi teď. Nemusíš konkrétní číslo, ale jsi vyhublá nebo jen štíhlá? a druhá otázka je: Pořád se snažíš zhubnout nebo si jen chceš udržet postavu?
Lucretie
Ahoj Jessica. Prides sem este niekedy? :(
JehoBeruska
Ahoj Jessico smiley Ráda bych se zeptala, co jsi papala, běham anorexie/ bulimie ? A jak dlouho ti trvalo odříkání ? Děkuji smiley
____________________________
Prosím, hubenost.. http://anorexiejekrasna.blog.cz/
Anita127
Ahoj Jessico :) Byla jsi někdy hospitalizována? Jestli jo, dokázala bys popsat, jaké to tam bylo? Pomohlo ti to? Díky :)
____________________________
Nothing can stop us...
Annie
Děkuju za odpověď Jess :) Můžu se zeptat ještě na něco? Jaký to bylo, když jsi čekala mimčo, nevadilo ti, že tloustneš, že ti roste bříško? Muselo to být těžké ne? Nechci se ti nějak vrtat v životě, to vůbec ne, ale téma anorexie/bulimie mě strašně zajímá...
Annie
Ahoj Jess, chtěla bych se zeptat, jestli jsi prošla anorexií/bulimií a pokud ano, tak jestli jsi se úplně vyléčila nebo jestli pořád něco v tobě zůstalo? A ještě dva dotazy, kolik jsi vážila nejmíň a jak dlouho trvá než člověk tomu jídlu opravdu dokáže odolat a dokáže říct NE chutím? Potřebuji nějak začít a nevím jak, strašně moc chci zhubnout, ale chutě jsou občas silnější, tak bych chtěla vědět, za jak dlouho se přibližně naučím respektovat a dodržovat tento styl života. Chtěla bych nějakou motivaci, přeci jenom hubnutí se neprojevuje tak rychle, ale představa, že když vydržím nejtěžší první měsíc a pak to půjde snáz, je příjemná....děkuji za odpověď :) Doufám, že dotazy nejsou nějaké zmatené nebo až příliš osobní...:) Měj se krásně a užívej si mimčo :)
kolik je ti vlastně let? :)

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.